ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
ارتقا ترافیک و بالا بردن رنکینگ خرید بک لینک با استفاده از لغات دارای اهمیت

ارتقا ترافیک و بالا بردن رنکینگ خرید بک لینک با استفاده از لغات دارای اهمیت

يکشنبه 25 تير 1396
11:24
25: تعداد بازدید

خرید بک لینک گوگل وسیع ترین موتور جستجو است که کاربران می‌توانند لغات متبوع را در آن جستجو کنند , که‌این کاوش با تایپ لغت ها مهم صورت می پذیرد . این لغت ها اصلی زیاد با اهمیت می باشند و با فایده از راهکار کلمه ها با اهمیت می اقتدار رنکینگ وبخرید بک لینک را بالا موفقیت .

افزایش ترافیک وبخرید بک لینک با فایده از لغات با اهمیت

در حالتی که که شما در رتبه ابتدا رنکینگ قرار داشته باشید , چیزی حدود 8 . 5 برابر بیشتر از وبخرید بک لینک هایی که در مقام پنجم قرار دارند مسئله بازدید قرار می گیرید . . . .

اما مورد ای که تعجب بسیاری از صاحبان خرید بک لینک را بر انگیخته , آن است که چرا با وجود رنکینگ بالا , ترافیک وبخرید بک لینک به حد انتظار نرسیده و تعداد خرید بک لینک انبوه کم است و چرا رنکینگ بالا منجر ارتقا ترافیک قابل توجهی نمی شود؟

هر عبارتی که بوسیله فردی در تارنما گوگل یا هر موتور جستجوی دیگری تایپ می گردد , ( عبارت کاوش ( و از جانب صاحب و مالک خرید بک لینک عبارت کلیدی نامیده می شود . وقتی که عبارات اصلی خاصی توسط اشخاص متعددی موضوع جستجو قرار میگیرد , به این مضمون‌ است که‌این عبارت بیشترین تقاضا را دارااست . نکته دارای اهمیت آن است که در حالتی که وبخرید بک لینک شما بتواند با فایده از این لغات حیاتی لبریز تقاضا , در رنکینگ بالا قرار گیرد , سپس شما شاهد ارتقاء قابل توجه ترافیک وبخرید بک لینک خویش خواهید بود . ولی در صورتیکه تعداد کمی از افراد آن کلمه و واژه را زمینه جستجو قرار میدهند , واژه حساس کم تقاضایی است .

چه بسا در‌حالتی که شما در جدول رنکینگ رتبه در آغاز نیز باشید , تاثیر چندانی بر روی ترافیک خرید بک لینک نخواهد داشت .

برای این‌که بخواهید نتیجه خیر در ارتقاء ترافیک خرید بک لینک ببینید , می بایست تحقیقاتی پیرامون لغات و لغت ها مهم داشته باشید . می بایست به میزان تقاضای یک کلمه اصلی توجه کنید . بدین معنی که چه تعداد از اشخاص آن کلمه و واژه با اهمیت را در حین یک ماه گزینه جستجو قرار می دهند , و سود حاصل را با منبع مقایسه نمائید . منبع اساسا تعداد تارنما هایی است که با آن‌ها بر سر یک عبارت خاص رقابت دارید .

به طور ایده آل می بایست دنبال عبارت کلیدی بگردید که بیشترین جستجو و کمترین رقابت را دارااست . دراین‌صورت با پاره ای همت می بضاعت رنکینگ وب خرید بک لینک خود را با به کار گیری از آن واژه و کلمه کلیدی بالا موفقیت و در سود شما شاهد تغییرات بسزایی در ارتقاء تعداد بازدیدکنندگان خرید بک لینک خود خواهید بود .


اما در شرایطی‌که شما در یک بازار رقابتی متمرکز قرار دارید , باید برای بالا بردن رنکینگ تارنما خویش عملکرد بیشتری نمائید . همینطور شما می‌توانید لغات حساس که تقاضای کمتری نیز دارد را آیتم انگیزه قرار دهید . اما به شرط آن که در میدان رقابت کمتری نیز قرار داشته باشید .

مورد مهمی که می بایست همیشه به خیال داشته باشید آن است که نتیجه حاصل از این امر , به دنبال محبوبیت آن واژه و کلمه اصلی دربین افرادی است که آن را جستجو می کنند . در‌حالتی که تعداد اشخاص یه خرده واژه حساس خاصی را برای جستجوی خویش به کار می برند , چه بسا چنانچه شما در رنکینگ 1 هم قرار داشته باشید , همان تعداد بازدید کننده دارید که آن کلمه با اهمیت درخواست کننده دارد . زیرا ترافیکی که شما دریافت می کنید به میزان تقاضای آن کلمه و واژه حساس ( تعداد اشخاصی که آن واژه را جست و جو می نمایند ) بستگی دارد .


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک خارجی است. | طراح قالب: آوازک