ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
خرید بک لینک

خرید بک لینک

يکشنبه 25 تير 1396
11:24
46: تعداد بازدید

نکات دارای اهمیت و تجربی بیان شده به وسیله گروه خرید بک لینکی اینترنت برندینگ :

۱ ) همان طور که در ابتدای این مطلب ذکر نمودیم , پنالتی های الگوریتم پاندا از دسته Domain Penalty است , یعنی در صورت وجود یک غلط معمولی کل وبسایت شما را آیتم لطف خود قرار داده و شما‌را پنالتی می کند . محتوایی که چیزی در چنته ندارد خوب تر است منتشر نشود تا اینکه منتشر بشود و پاندا از آن خوشش نیاید .

نکته اخلاقی : چرا عاقل نماید کاری که باز آرد پشیمانی؟

پس محتوایی که خوب وجود ندارد را منتشر نکنید چون پاندا کل Domain شما‌را پنالتی می کند .
۲ ) برای پاندا خرید بک لینک بسیار مهم است .

همگی موادتشکیل دهنده خرید بک لینک متداول و غیر همگانی را توجه فرمایید و آنها را مو به مو در سایت خود اعمال فرمایید , پاندا از خرید بک لینک بسیار خوشش میاید .
۳ ) وب سایت Niche بهتر از یک تارنما عمومی است .

در نوشته ی علمی های قبلی درخصوص Niche بخث کردیم ولی دوباره خرید بک لینک مروری بر آن می کنیم :
Niche یعنی اینکه در موضوعی اولیه باشید , مقاله و خبری را منتشر فرمایید که وبلاگ های دیگر آن را منتشر نکرده باشند , اینگونه خیلی راحت کاربران به سمت شما سوق پیدا خواهند کرد . و این در سابقه شما تحت عنوان خط شکن درج میشود .
۴ ) شبکه اجتماعی مداری , خرید بک لینک بسیار با اهمیت است مخصوصا گوگل پلاس

با شبکه های عمومی ملازم باشید و در آنها با کاربران و همیاران خود رابطه برقرار کنید , استفاده از اینکار میتواند دوچندان خرید بک لینک مسمر ثمر باشد .
چگونه بفهیم که گوگل پاندا ما را مورد لطف خود قرار داده است ( پنالتی!!! )

برای این‌که بفهید آیا قضیه اصابت پاندا قرار گرفته اید یا این که نه , کافیست وارد Google Webmaster و یا این که Google https://www.zanta.ir/backlinks/ خود شوید و آمار تارنما خویش را مشاهده فرمائید در حالتی که که با نموداری همانند نمودار تحت رو به رو شدید بدانید که پنالتی شده اید تنها این را هم بدانید که هنگامی که گوگل سرورهای خویش را بروزرسانی می کند کلیه وبسایت ها مبتلا افت ترافیک می گردند البته در‌صورتی‌که مراعات نمودید که دوران ۱۵ روز طولانی تر این افت ترافیک ادامه داشت شما پنالتی شده اید .
کاهش ترافیک با پنالتی پاندا
خرید بک لینک
کاهش ترافیک با پنالتی پاندا

اما چه‌طور می توانید خود را در برابر پنالتی گوگل بازیابی نمائید .
روش های خارج شدن از پنالتی گوگل و پاندا

نکته مهم : ترتیب مورد ها مضاعف دارای اهمیت است .
۱ ) محتوای باکیفیت ایجاد نمایید


عصبانی نشوید , از این که مجدد و مجدد کلام از محتوای با کیفیت زدیم از شما پوزش طلبی میکنیم ولی حقیقت مدام مقداری تلخ و تند است , کاری نمی‌شود کرد . سایت ما خویش نمونه بارز افت و خیز و آزمایش این الگوریتم است .
تا مدتی خیر کپی کاری فرمائید , نه خلاصه نویسی نمایید ; از خویش بنویسید و یا این که عالی ترجمه نمائید . در انتظار خبر های نو باشید و برای نخستین دفعه منتشر کنید .
تمام تیم اینترنت برندینگ مطمئن می‌باشند که شما دوست عزیز , آری شما دوست عزیز , دیگر از شنیدن جمله “ محتوای با کیفیت ” خسته شده اید و مطلقا تا به حالا می گوئید که برو پدر دیگه خسته شدم !!!
مراد ما وقتی میگوئیم محتوای کیفیت خوب و دارای ربط ایجاد کنید دقیقا دارای ارتباط بودن مطلب با کلمه ها حساس وب سایت انگیزه است . در حالتی که تارنما شما یک وبسایت کمپانی طراحی وبسایت است و در قبلی مطلب های غیر از زمینه پباده سازی سایت نیز منتشر می کردید , از حال نوشته‌ی‌علمی هایی را صرفا منتشر فرمایید که مختص این مدل وبسایت ها است و دیگر هیچ !
گوگل چیزهایی را جدی می‌گیرد که خیلی ها آن را رمز محرمانه می‌گیرند و به راحتی از کنار آن می گذرند یا به عبارتی دیکر خرید بک لینک گوگل چیزهایی را دورازشوخی می گیرد که شاید باورتان نشود!!! برای مثال , گوگل تعداد حروف محتوای شما را شمارش می کند , تعداد پیوند های محتوای شما‌را شمارش می نماید , تعداد Like های محتوای شمارا شمارش می نماید , پس در کوچک ترین مساله نیز در قضیه محتوا نویسی قضیه اعتنا داشته باشید . بسیار ریز در میان باشید .
البته گوگل و پاندا چه‌طور به یک محتوا مرتبه می دهند؟

فرض فرمایید در باب “ کیبورد چه میباشد ؟ ” تارنما های دوچندان متعددی نوشته‌علمی نویسی کرده اند , زمانی که شما یک مطلب تحت عنوان
” کیبورد چیست؟ ” منتشر می کنید چرا به کاغذ نخستین رتبه بندی گوگل یا صفحه انتها جايگاه بندی گوگل می روید؟
در هنگام محتوا نویسی برای اینکه به گوگل بفهمانید که محتوای اینجانب در چه موضوع ای است و


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک خارجی است. | طراح قالب: آوازک