ساخت وبلاگ حرفه ای خرید بک لینک
بستن تبلیغات [X]
تا کی می خواهید خرید بک لینک تنها به افزایش درجه وب سایت خود در گوگل بسنده کنید؟

تا کی می خواهید خرید بک لینک تنها به افزایش درجه وب سایت خود در گوگل بسنده کنید؟

يکشنبه 25 تير 1396
11:25
42: تعداد بازدید

آیا خوب نمی‌شد که خرید بک لینک به شما می گفتند به چه چیزهایی نیاز است تا تارنما شما در مرتبه های نخستین سرچ گوگل قرار گیرد… یا این که اینکه چقدر به رسیدن به مکان های بالای جست و جو نزدیک شده اید؟ یا این که اینکه کسی به شما می گفت با اینکه خرید بک لینک سایتی خوب دارید , هرگز نمی توانید به جايگاه های بالا سرچ رسیده و وبسایت حریف شما به عبارتی جايگاه خویش را نگهداری خواهد کرد؟

با توجه به این که بازاریابی اینترنتی اهمیت خاصی پیدا نموده است , این اطلاعات به شما یاری می کنند خرید بک لینک محتوای خوب را در وبسایت خود قرار داده و به خیر آن را بازاریابی کنید .

هدف از این نوشته ی علمی بیان این نکته است که خرید بک لینک گوگل خرید بک لینک نمی شود و شما نباید صرفا نسبت به رتبه بندی در جست و جو وسواس داشته باشد چون داشتن ترافیک بالای وبسایت تنها هدف وجود ندارد . چنانچه شما مانند کسی باشید که در تونل گیر کرده تنها در آغاز و انتهای تونل را می بینید و از اطراف خود بی خبرید . یعنی آنقدر برای یک جنبه خرید بک لینک خاص تمرکز می کنید که بقیه جنبه ها نادیده گرفته میگردند .
نادرست متداول

وسیع ترین منبع ایجاد روءیت کرد تونلی طی سالیان قبل همان مرتبه بندی کلمه ها اساسی در گوگل بوده است . این رتبه بندی ها هیچ گاه دلیل میزان گیری قابل قبولی خرید بک لینک برای آشکار کردن محتوای وب سایت ها نبوده اند و به هیچ عنوان به‌این خواسته نیز پباده سازی نشده اند . تفاوت در موتورهای جست و جو سبب ساز میشوند صفحه ها با ترتیب هایی ناقص در درجه بندی قرار گیرند . اکنون احوال گوگل تفاوت نموده است و سکو بندی های مختلفی را شاهد هستیم :

درجه بندی با اعتنا به تعداد دفعاتی که مخرید بک لینکل وبسایت حساب گوگل خویش را فعال نموده است .
درجه بندی با دقت به تعداد دفعاتی که مخرید بک لینکل سایت حساب گوگل خویش را غیرفعال نموده است .

نتایج خصوصی با توجه به ویژگی ها وب سایت کسانی که حساب گوگل ندارند .
نتایج همگانی وبسایت ها
سکو با دقت به موقعیت جغرافیایی – رتبه مملکت
مرتبه با اعتنا به موقعیت جغرافیایی – جايگاه شهر
درجه با دقت به وضعیت جغرافیایی – سکو کد پستی

بررسی کردن این کلیه گونه بندی زیاد ایراد است . همین طور تفاوت در جور بندیهای بیان شده سبب نادیده گرفته شدن خیل‌عظیم عبارات مهم می گردد . نادیده گرفته شدن کلمه ها دارای اهمیت به معنا کاهش یافت کردن حجم داده های مو جود در موتور جست و جو و همین طور ورود داده های بی معنی است . بسیار حساس است که بدانیم چه چیزی حقیقتا اهمیت داراست و فقط به جايگاه بندی بسنده نکنیم .
به طور خلاصه , در سال پیشین دریافت گزارش با دقت به سکو بندی کلمه ها حیاتی اختلال خیس شده و از اعتبار آن کاسته می شود . بعضی معتقدند ترازو مقدار گیری مناسب آنالیتیک گوگل است .
نماد هایی که نشان میدهند در مسیر درست قرار دارید .
مسیر درست کدام است؟ درصورتی که انواع روش های میزان گیری نشان عرضه میکنند وبسایت شما رونق دارند و تراز ترافیک شما طی دوره ای از روزگار رو به افزایش بوده است و در صورتی مکالمات در سایت فعال تر و مفید تر می گردند , میتوانید بگویید که در مسیر صحیح قرار دارید .
اما چطور در مسیر صحیح قرار می گیرید؟ شما بایستی بیشترین سعی خود را بکار برید . در شرایطی که می خواهید ترافیک مناسبی از موتورهای جست و جو به وب سایت خود جلب کنید , بدون اعتنا به این‌که چه تغییراتی رخ داده و این‌که از چه روش لینک و پیوند بیلیدینگی استفاده میکنید , وبسایت شما باید کانالی باشد که از طریق آن داده ها مناسبی رد و بدل میشوند . اکثری از خرید بک لینک کار ها پیش بینی کرده اند که پیوند بیلدینگ اثر گذار به نوعی پروسه کسب لینک و پیوند تبدیل شده و صرفا با استفاده از پول است که می‌توانید لینک و پیوند داشته باشید .
نحوه ها از همان استانداردهای شبیه بازاریابی محتوایی پیروی خواهند کرد . به صورت معمول محتوایی که به خیر و خوبی مندرج و معنادار میباشند دقت مردمان را به خود جلب کرده و خودبخود ا رتقا پیدا می نمایند .
در شرایطی‌که این حوادث به دفعات برای شما حادثه بی افتند موقعیت نیکی پیدا خواهید کرد :
• افراد محتویات شما را ارتقاء داده و آن ها به اشتراک می گذارند . این داستان سبب ساز میشود مخاطبان از دوستان یا همیاران خود بخواهند که از سایت شما دیدن کنند .
• اشخاص حقیقتا به محتوای سایت شما میپندارند . خیر تنها محتوای شما به اشتراک گذارده می گردند بلکه در خصوص آنان کامنت هم گذارده می شود .
• همین طور نمی توانیم عامل دارای اهمیت وبسایت را


برچسب ها: بک لینک ,
ارسال نظر برای این مطلب

نظر شما در مورد این مطلب پس از تایید نویسنده سايت نمایش داده خواهد شد.

نام شما :
پست الكترونيك :
سایت / وبلاگ :
نظر شما :
نحوه ارسال :
کد امنیتی :


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خرید بک لینک خارجی است. | طراح قالب: آوازک